TopGuitar – styczeń 2010 już w sprzedaży

Nowy Rok rozpoczynamy mocnym uderzeniem – TopGuitar został miesięcznikiem! Zmiana podyktowana była przede wszystkim rosnącym gronem odbiorców i ich ciągłym zapotrzebowaniem na najnowsze wiadomości ze świata gitary.

TopGuitar styczen 2010

Mimo że wiele materiałów jest dziś dostępnych w internecie, prasa drukowana wciąż cieszy się zainteresowaniem, a przede wszystkim poważaniem ze strony czytelników poszukujących rzetelnych źródeł informacji.
W końcu, wbrew pesymistycznym doniesieniom o światowym kryzysie, polski rynek instrumentów muzycznych wciąż prosperuje bardzo dobrze i otrzymujemy do testów tyle instrumentów, że dwumiesięcznik nie wystarcza już, aby je wszystkie pomieścić.
Dlatego już teraz możecie czytać Wasze ulubione pismo co miesiąc!

Nowy Rok rozpoczynamy mocnym uderzeniem – TopGuitar został miesięcznikiem! Zmiana podyktowana była przede wszystkim rosnącym gronem odbiorców i ich ciągłym zapotrzebowaniem na najnowsze wiadomości ze świata gitary.Mimo że wiele materiałów jest dziś dostępnych w internecie, prasa drukowana wciąż cieszy się zainteresowaniem, a przede wszystkim poważaniem ze strony czytelników poszukujących rzetelnych źródeł informacji.W końcu, wbrew pesymistycznym doniesieniom o światowym kryzysie, polski rynek instrumentów muzycznych wciąż prosperuje bardzo dobrze i otrzymujemy do testów tyle instrumentów, że dwumiesięcznik nie wystarcza już, aby je wszystkie pomieścić.Dlatego już teraz możecie czytać Wasze ulubione pismo co miesiąc!

Dodaj komentarz