Rivera Venus 6 w TopGuitar

Lipcowe wydanie Magazynu Muzyków TopGuitar zawiera test wzmacniacza gitarowego Venus 6 Top z dedykowaną kolumną 2×12” firmy Rivera. Poniżej przedstawiamy fragmenty z testu, przeprowadzonego przez Roberta Glińskiego, redaktora działu sprzętowego TopGuitar:

„Jakość użytych komponentów robi wrażenie. Obwody wzmacniacza zbudowane są w oparciu o podzespoły tworzone na potrzeby wojska.”

„Korekcja działa wyraźnie i bez zarzutu, nawet niewielka ingerencja w poszczególne parametry nie pozostaje niezauważona. Zadziwiające wręcz pozostają rezultaty zastosowania filtra prezencji oraz symulacji zamkniętej kolumny, czego trudno nie docenić w warunkach studyjnych.”

„Wcześniejsze obcowanie z combem Venus 6 wprawiło mnie w zachwyt, lecz tym razem przerodził się on w osłupienie. (…) Generowana dynamika i szybkość reakcji na artykulację powalają, a jego wszechstronność jest doprawdy imponująca.”

„Dzisiaj, po ponad dziesięciu latach bezpośredniego używania wzmacniaczy tej firmy zarówno na scenie, jak i w studiu, mogę śmiało stwierdzić, że genialnemu konstruktorowi udaje się dokonać niemożliwego.”