PEAVEY AmpKit

Peavey Electronics i wiodąca pod względem aplikacji do iPhone’a firma Agile Partners połączyły swe siły, by stworzyć AmpKit i AmpKit LiNK.

AmpKit jest aplikacją na iPhone’a zawierającą brzmienia popularnych wzmacniaczy i efektów. AmpKit LiNK to bardzo dokładny interfejs audio do iPhone’a, iPoda Touch i iPada. Zapewniają one zarówno profesjonalnym, jak i początkującym muzykom możliwość jammowania z wysokiej jakości brzmieniem, gdziekolwiek i kiedykolwiek będą mieli na to ochotę. AmpKit LiNK podnosi poprzeczkę jakości dźwięku osiąganego za pomocą iPhone’ów. AmpKit LiNK jest interfejsem (dla iPhone, iPod Touch, iPad) do gitar elektrycznych, basów i jakichkolwiek innych urządzeń liniowych. Dzięki gniazdu wyjściowemu możemy podłączyć go do słuchawek, wzmacnianych głośników lub nawet systemu PA.

Urządzenie AmpKit LiNK zawiera CrossTalk Eliminator, który eliminuje przesłuchy i problemy ze sprzężeniami, z jakimi borykały się dotychczas interfejsy do iPhone’a nie posiadające zasilania. Niezasilane interfejsy gitarowe mają problem ze sprzęganiem, kiedy używamy ich w połączeniu ze słuchawkami. AmpKit LiNK jest zasilanym urządzeniem wykorzystującym obwody, które właściwie całkowicie eliminują sprzężenia.
Interfejs może być używany w połączeniu z każdą aplikacją rejestrującą, stroikiem czy też programem do efektów. Współpracuje np. z GuitarToolKit firmy Agile Partners, jedną z najwyżej cenionych aplikacji iTunes dostępnych w App Store.

Dystrybucja: www.lauda-audio.pl
Producenci: www.peavey.com oraz www.agilepartners.com