Audix CabGrabber XL

Przełomowy uchwyt CabGrabber firmy Audix wysoko zawiesił poprzeczkę tego typu akcesoriom, umożliwiając szybki i wygodny montaż mikrofonów na kolumnach i wzmacniaczach. Teraz poprzeczka zostaje podwyższona za sprawą modelu CabGrabber XL – powiększonej wersji CabGrabbera, przystosowanej do kolumn i wzmacniaczy o większych rozmiarach.

To nowoczesne i profesjonalne narzędzie jest bardzo kompaktowe oraz proste w użyciu. Pozwala umieścić mikrofon w idealnej pozycji, bez konieczności używania standardowego statywu. CabGrabber XL wykonany jest z bardzo trwałego aluminium i pomimo swojej niskiej wagi stabilnie utrzymuje mikrofony w pożądanej pozycji, także w przypadku tych ciężkich, wielkomembranowych pojemnościówek ważących do 450 g. CabGrabber XL został zaprojektowany z myślą o modelu Audix i5, ale można go używać również w połączeniu z każdym innym mikrofonem. Skonstruowany w taki sposób, aby mógł współpracować z większymi wzmacniaczami i kolumnami, CabGrabber XL może zostać zainstalowany na kolumnie o głębokości od 35,56 cm do 50,8 cm.

Dzięki specyficznej konstrukcji urządzenia istnieje możliwość przymocowania go zarówno do kolumn o płaskiej powierzchni, jak i tych z wypuszczonymi krawędziami. Rurkowate ramię, które obraca się o 180 stopni, umożliwia zamocowanie każdego standardowego uchwytu mikrofonowego. Dzięki specjalnej śrubie, można usztywnić ramię, utrzymując je w pożądanej pozycji. Dodatkowo CabGrabber XL może zostać umieszczony zarówno na górze, jak i boku wzmacniacza lub kolumny. Możesz więc być pewien, że ustawisz mikrofon w idealnej dla Ciebie pozycji i miejscu.

Dystrybutor: www.lauda-audio.pl
Producent: www.audixusa.com