Ron Thal specjalnie dla TG!

Tego gitarzystę mieliście okazję poznać dzięki naszemu wywiadowi w październikowym numerze TopGuitar. Teraz Ron, będąc w samym środku trasy z GUNS N’ ROSES, znalazł czas, aby specjalnie dla nas przygotować serię warsztatów gitarowych!

W grudniowym numerze TopGuitar rozpoczynamy cykl warsztatów, w którym Ron Thal prezentuje zagrywki ze swojej pierwszej solowej płyty. Zatytułowany „The Adventures of Bumblefoot” album ujrzał światło dzienne w 1995 roku nakładem Shrapnel Records. Niedawno ukazała się jego oficjalna reedycja, a wraz z nią książka z dokładnymi transkrypcjami wszystkich utworów w nutach i tabulaturze, przygotowana przez samego gitarzystę. Fragmenty z tego wydawnictwa publikujemy w rubryce „Workshop”, poczynając od numeru grudniowego. Każdy z fragmentów Ron opatrzył swoim komentarzem i wskazówkami co do jego wykonania, a oryginalne przykłady mp3 zamieszczamy na stronie w dziale Download.

Płytę „The Adventures of Bumblefoot” oraz książkę z pełnymi transkrypcjami wszystkich utworów znajdziecie w sklepie: www.baldfreak.com

Z zawartością obu wydawnictw możecie zapoznać się na oficjalnej stronie gitarzysty: www.bumblefoot.com/adventures.php