Legendarna Metallica w Warszawie na festiwalu Sonisphere 2014

Nadchodzi muzyczne wydarzenie tego lata: wielki festiwal rockowy, który odbędzie się w kilku miastach na naszym kontynencie. W Polsce zagra Metallica – jeden z najbardziej znanych zespołów rockowych wszech czasów, który sprzedał ok. 110 milionów płyt!

Podczas koncertu Metallica zaprezentuje aż osiemnaście swoich utworów (17 z nich wybiorą fani w głosowaniu internetowym, zaś 18 utwór będzie zupełnie nowy!). Niewątpliwie to ciekawa interaktywna formuła, a równocześnie ukłon w stronę fanów. To także trudne zadanie: wszak zespół nagrał ponad 140 utworów, więc jest w czym wybierać!

To wszystko oferuje Festiwal Sonisphere 2014, który odbędzie się tego lata. Sam koncert Metalliki będzie miał miejsce w Warszawie, a dokładnie na Stadionie Narodowym, w dniu 11 lipca. Już ruszyła sprzedaż biletów, więc warto się pospieszyć.

Ciągle też nie ustają spekulacje, kto zagrani z Metalliką na festiwalu Sonisphere. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://topguitar.pl/artysci/artysci-artykuly/kto-zagra-z-grupa-metallica-na-sonisphere-2014-w-polsce/

metallica

metallica