Marshall MA50C

Brytyjski magazyn Total Guitar uplasował Marshall MA50C na pierwszym miejscu w plebiscycie na „Najlepsze kombo sceniczne”.

Każdy gitarzysta prędzej, czy później poczuje potrzebę wyjścia na scenę. Często bywa jednak tak, że wzmacniacz, który daje sobie radę podczas domowych ćwiczeń nie ma szans przebić się podczas występów scenicnzych. Biorąc ten fakt pod uwagę, magazyn Total Guitar zdecydował się wybrać pięć najlepszych wzmacniaczy nadających się na scenę.

Na pierwszym miejscu znalazło się kombo Marshalla, MA50C. Model podsumowany został w kilku słowach: „W pełni lampowy Marshall to 'chłopięca fantazja’ niemalże każdego gitarzysty. Dzięki MA50C, masz go w zasięgu ręki.”

Marshall MA50C jest w pełni lampowym wzmacniaczem na każdą kieszeń. Jeśli od dawna marzyłeś o własnym lampowym Marshallu, ale do tej pory nie było Cię na niego stać … MA50C jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Seria MA nie będzie kosztowała Cię majątku, zapewniając brzmienie i funkcjonalność, o jakich do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.