TopGuitar zdobywa Facebook’a

International Music Press, wydawca magazynu TopGuitar, intensyfikuje działania na portalach społecznościowych: już ponad 2000 fanów! Posiadając wiele domen związanych z wydawanymi tytułami, nie zapomnieliśmy o wirtualnych profilach, które również pomagają kreować pozytywny wizerunek TopGuitar.

Facebook należy do największych serwisów społecznościowych na świecie. Obecnie korzysta z niego ponad pół miliarda użytkowników (magiczna liczba została przekroczona niedawno). Oprócz prywatnych profili, swoje konta i strony zakładają tam także różnego rodzaju instytucje i firmy, w tym nasza.

W Polsce Facebook ma około 2,8 miliona aktywnych użytkowników, a ich liczba z miesiąca na miesiąc stale rośnie. TopGuitar ma swoją stronę w portalu społecznościowym Facebook od marca br. i od tego czasu przybyło nam ponad 2000 fanów, a liczba ta oczywiście cały czas się zwiększa.

Wszystkich sympatyków naszego (i Waszego!) magazynu serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do grona fanów i tworzenia gitarowej, nowoczesnej społeczności. Mamy szansę zostać dynamiczna grupą aktywnie wspierających się osób zafascynowanych gitarą i wszystkim co się z nią wiąże. Przekonaj się, że warto do nas dołączyć!

Nasz adres to: www.facebook.com/topguitar

Do zobaczenia na Facebooku!